fbpx

HOME / BLOG / Uwaga, wiosna 2018 nadchodzi…

Uwaga, wiosna 2018 nadchodzi…

Pastele – trendy wiosna - lato 2018

Co nowego w najbliższym sezonie?
Modne dziecko powinno nosić ubranka nawiązujące w swym kroju oraz kolorystyce do światowych trendów. A sezon wiosna – lato 2018 zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Instytut Pantone przekonuje nas, że w 2018 roku najmodniejszym kolorem będzie ultra violet, czyli intensywny wyrazisty odcień purpury. Patrząc jednak na światowe wybiegi, nadchodzący sezon należeć będzie do chłodnych pasteli.
Nie wiem dlaczego ale powszechnie się uważa , że jasne ubranka nie są dla dzieci. . Coraz częściej dziecięca moda sięga po ten kolor dając wyraźnie do zrozumienia, że trendy z dorosłego świata chcąc czy nie chcąc wkraczają w życie maluchów. Co roku w sezonie wiosna – lato pastele o sobie przypominają.
Są idealne na upalne temperatury, bo ich jasne odcienie nie przyciągają słońca tak mocno jak czerń.

Poza tym kojarzą się z zimnymi sorbetami. Kto się oprze chłodnej mięcie, soczystej cytrynie i zimnemu błękitowi, kiedy temperatury osiągają swoje maksimum? Pastele mają także tę zaletę, że łatwo je ze sobą zestawić i tworzyć z nimi stylizacje. Idealnie pasują do bieli. Tworzą również udany duet z kontrastowymi barwami, a także świetnie prezentują się solo.

Sukienki w pastelowych odcieniach najlepiej zestawić z cielistymi sandałkami.
Zamiast w piórniku, nosimy w tym sezonie na sobie. Na gorące dni świetnie sprawdzi się chłodna mięta, a na wieczór biel w połączeniu z błękitem.

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej