HOME / Kariera

Kariera

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU

Działamy w branży fashion i też się tak czujemy ! Naszą wizją jest budowanie zespołu wyjątkowych ludzi o wspólnych wartościach. Chcemy być innowacyjni, stawiać sobie spektakularne cele. Jesteśmy pasjonatami mody ! Jeżeli to do Ciebie przemawia… prześlij nam swoją aplikację !

Nie znaleźliście odpowiedniego dla siebie stanowiska ?
Nie szkodzi, z przyjemnością przeanalizujemy Twoją aplikację.

Prześlij aplikację emailem

Account Manager – Dz. Krajowy

Twoja rola – jako osoba odpowiedzialna za utrzymanie, wzrost i  rozwój wybranych marek z naszego portfolio będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi stałymi Partnerami,  poszukiwać nowych, odpowiadać za  rozwój marek i realizację celów sprzedażowych na danym obszarze.

Kluczowe obowiązki:

  • budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami na wyznaczonym obszarze
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów w oparciu o określoną strategię
  • sporządzanie ofert handlowych
  • wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień oraz analizowaniu stanu ich realizacji
  • uczestniczenie w realizowaniu założonej strategii działu sprzedaży
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentacji sprzedażowych, raportów, statystyk
  • wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w targach wystawienniczych
  • rozwój produktu: sugestie i wskazówki dot. produktów, wspieranie i proponowanie nowych strategii efektywniejszego pozyskiwania nowych Klientów, odkrywania nowych kierunków rozwoju

Wymagamy:

  • chęci rozwoju w dz. sprzedaży
  • doświadczenia w pracy na rynku B2B (może być doświadczenie oparte na praktykach)
  • dobrej znajomości pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Excel)
  • kompetencji negocjacyjne
  • bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej
  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • zainteresowania i chęć rozwoju w branży fashion
  • dokładności oraz precyzyjności
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie:

  • stabilne miejsce pracy w firmie o 28 letnim doświadczeniu
  • wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • nowoczesne biuro

Junior Account Manager – Dz. Exportu – RU/EN/DE/PL

Twoja rola – Podczas stażu, z pewnością wiele się nauczysz, będziesz mieć możliwość zapoznania się z wieloma zagadnieniami w zakresie handlu krajowego oraz międzynarodowego, pośrednim i bezpośrednim kontakcie z Klientem, wymaganej dokumentacji sprzedażowej oraz eksportowej. Czas trwania stażu wynosi 2 lub 3 miesiące i będzie uzależniony od Twojej dyspozycyjności oraz posiadanego doświadczenia.

W jakim zakresie będzie można zdobyć doświadczenie:

  • wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w międzynarodowych targach wystawienniczych

Wymagamy:

  • biegłej znajomości j. rosyjskiego lub niemieckiego lub angielskiego lub polskiego – w mowie i piśmie
  • mile widziane kompetencji negocjacyjne
  • dyspozycyjności

  • płatny staż
  • indywidualny plan stażu
  • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu
  • zdobycie doświadczenia w branży i wiedzy praktycznej, z którego na pewno skorzystasz
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, targach międzynarodowych, wyjazdach służbowych