fbpx

HOME / Kariera

Kariera

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU WE ARE #FASHION

Działamy w branży fashion i też się tak czujemy ! Naszą wizją jest budowanie zespołu wyjątkowych ludzi o wspólnych wartościach. Chcemy być innowacyjni, stawiać sobie spektakularne cele. Jesteśmy pasjonatami mody ! Jeżeli to do Ciebie przemawia… prześlij nam swoją aplikację !

Nie znaleźliście odpowiedniego dla siebie stanowiska ?
Nie szkodzi, z przyjemnością przeanalizujemy Twoją aplikację.

Prześlij aplikację emailem

Przedstawiciel Handlowy – marka odzieży dziecięcej

Polex Fashion Group – Od 1989 roku z sukcesem działamy w branży odzieży dziecięcej i młodzieżowej, w portfolio naszej firmy znajduje się 6 marek dziecięcych i młodzieżowych. Obecnie poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do nowej marki w Polsce, jednak o wysokiej rozpoznawalności za granicą.

Kluczowe obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów B2B,
• budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
• realizacja planów sprzedażowych opartych o KPI,
• sporządzanie ofert handlowych dopasowanych od potrzeb Klienta,
• opieka posprzedażowa Klientów,
• koordynację i nadzór zamówień,
• udział w kontraktacjach oraz targach,
• monitorowanie rynku branżowego.

Wymagamy:

• doświadczenia handlowego w branży B2B min. 2 lata,
• dyspozycyjność do przemieszczania się na terenie Polski,
• umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
• dobrej znajomości programów MS Office,
• bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej,
• łatwości nawiązywania kontaktów handlowych,
• prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie:

• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów (podstawa gwarantowana + prowizja od sprzedaży),
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,
• nienormowany, zadaniowy czas pracy,
• portfolio Klientów na start,
• uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,
• dużą samodzielność i elastyczność w działaniu.

Prosimy o umieszczenie w swojej ofercie oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych w celu realizacji procesu rekrutacji.