fbpx

HOME / Współpraca

Współpraca

Współpraca z Polex Fashion Group jest przejrzysta, lukratywna oraz interesująca.

Jesteśmy stabilną firmą, oferująca wiodące marki, posiadającą efektywną sieć Klientów.

Oferując szeroki zakres marek jesteśmy obecni we wszystkich segmentach od kolekcji niemowlęcej po modę dla młodzieży (0-16 lat).

Wierzymy w odpowiednia dystrybucję dopasowaną do każdej marki, współpracujemy z Partnerami posiadającymi: sklepy monobrandowe, sklepy z kilkoma markami – multimarkowe (multibrandowe), punkty kornerowe (corner, shop-in-shop), sklepy online (ecommerce), domy handlowe (department store), sieci sklepów oraz inne. Formą współpracy, rodząca największe zaangażowanie są sklepy monobrandowe – franczyzowe oraz duobrandowe (połącznie dwóch marek).

Obecnie model monobrandowy (franczyzy) jest dostępny dla marki Brums, Primigi oraz Reporter Young w wybranych krajach. Model duobrandowy – dostępny dla wszystkich naszych marek.
Odkryj marki >

Strategia

Zgodnie z zasadą mutlichannel strategy lokujemy marki w kilku kanałach sprzedażowych. Jesteśmy specjalistą w dziedzinie odzieży dziecięcej, znamy Państwa potrzeby i rozumiemy problemy, nasz zespół efektywnie wspiera sprzedażowo i marketingowo swoich Klientów w każdym kanale sprzedażowym.

Jesteśmy w stanie zaproponować i zaadaptować produkt do Państwa kanału sprzedażowego, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a nasz zespół skontaktuje się z Państwem.
Skontaktuj się z nami >

PARTNERZY

Kontynuujemy ekspansję w wielu krajach na świecie razem z naszymi Partnerami. Poszukujemy do współpracy rzetelnych Partnerów, którzy z zaangażowaniem pozwalają Nam się rozwijać. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich, zapoznaj się z informacji na temat modeli współpracy i skontaktuj się z nami.

Oferujemy gotowe do działania formy współpracy (#ready to WEAR):
monobrand / duobrand (koncept) >
sklep multimarkowy (multibrand) >
sklep kornerowy (corner / shop-in-shop) >
online (ecommerce) >
dom handlowy (department store) >
sieć sklepów >

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej