fbpx

HOME / Współpraca

Współpraca

Jesteśmy marką stojącą za markami.

Jesteśmy dystrybutorem renomowanych marek dziecięcych. W swoim portfolio skupiamy uznane marki w segmencie rozmiarowym od 0 do 16 lat, prowadząc sprzedaż w ponad 20 krajach na zasadach ekskluzywności.

Każda z marek jest czymś więcej niż tylko znaczkiem, zdobyły one swoje miejsce wśród Klientów:
Jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek odzież dla młodzieży (Reporter Young).
Lider w obuwiu dla dzieci w Europie – (Primigi).
Jedna z najdynamiczniej rozwijających się włoskich marek dziecięcych – (Original Marines).
Wiodąca marka odzieży Back to School – (Sly).

Marki obejmują segmenty rozmiarowe od kolekcji niemowlęcej po modę dla młodzieży. Ponieważ nasi Klienci przedkładają jakość nad ilość, jesteśmy w idealnej pozycji, aby wspólnie odnosić sukcesy, dzięki ciągłemu rozwojowi, oferując marki w niemal każdym przedziale cenowym.
Odkryj marki >

ZAUFALI NAM

Na przestrzeni ponad 30 lat zaufało nam wielu Klientów, do każdego z nich podchodzimy z tak samym zaangażowaniem. Naszą ambicją jest być w czołówce najlepiej działających, najbardziej zaufanych Partnerów.

Wybrani Klienci:
– Answear
– Apranga
– Bambinifashion
– Childrensalon
– Intertop
– Modivo

NASI KLIENCI

Zgodnie z zasadą mutlichannel strategy lokujemy marki w kilku kanałach sprzedażowych. Współpracujemy z Klientami posiadającymi:

• sklepy monobrandowe (firmowe),
• sklepy z kilkoma markami – multimarkowe (multibrandowe),
• punkty kornerowe (corner, shop-in-shop),
• sklepy online (ecommerce),
• sieci sklepów.

Każdego dnia staramy się być doradcą i specjalistą dla naszych Klientów. Wspólnie z naszym Zespołem identyfikujemy potrzeby, rozwiązujemy problemy i wspieramy efektywnie Partnerów na każdym etapie.
Kanały sprzedaży >

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW

Oferujemy gotowe do działania formy współpracy. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich, skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę.

Jeżeli chcesz do nas napisać:
Formularz >
Jeżeli chcesz z nami porozmawiać:
Kontakt na WhatsApp >

Co nas wyróżnia

Portfolio naszych marek i zasięg geograficzny

Aktywnie zarządzamy portfelem marek, aby zapewnić Klientom szeroką gamę produktów w różnych kategoriach i przedziałach cenowych. Prowadzimy swoją działalność w ponad 20 krajach, szeroko spoglądając na aktualne światowe trendy.

Ludzie

Łączy nas wspólny cel – dostarczanie najlepszych produktów i jakości obsługi naszym Klientom. Każdy członek tego zespołu jest wyjątkowy i jesteśmy dumni, że mamy ich na naszym pokładzie.

Wiarygodność

Od ponad trzech dekad konsekwentnie cementujemy naszą reputację jako godni zaufania Partnerzy. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam nawiązywanie współpracy zarówno z branżowymi liderami, jak i z tymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w biznesie.

Logistyka w Naszych Rękach

Dysponujemy własnym centrum logistycznym, z którego realizujemy wysyłki do licznych krajów. Nie korzystamy z outsourcingu, co gwarantuje nam większą elastyczność i błyskawiczną reakcję na potrzeby naszych Klientów.

Nasze relacje z branżą

Aktywnie uczestniczymy w kluczowych targach i prestiżowych showroomach. Dzięki temu systematycznie rozwijamy i umacniamy nasze kontakty w branży, zapewniając sobie solidne i trwałe powiązania z Klientami.

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej