fbpx

HOME / Współpraca

Współpraca

Współpraca z Polex Fashion Group jest przejrzysta, lukratywna oraz interesująca.

Jesteśmy stabilną firmą, oferująca wiodące marki w branży odzieży dziecięcej, posiadającą efektywną sieć Partnerów.

Oferując szeroki zakres marek jesteśmy obecni we wszystkich segmentach od odzieży niemowlęcej po modę dla nastolatków (0-16 lat).

Wierzymy w odpowiednia dystrybucję dopasowaną do każdej marki, współpracujemy z Partnerami posiadającymi: sklepy monobrandowe, sklepy z kilkoma markami – multimarkowe (multibrandowe), punkty kornerowe (corner, shop-in-shop), sklepy online (ecommerce), domy handlowe (department store), sieci sklepów oraz inne. Formą współpracy, rodząca największe zaangażowanie są sklepy monobrandowe – franczyzowe oraz duobrandowe (połącznie dwóch marek).

Obecnie model monobrandowy (franczyzy) jest dostępny dla marki Brums i Reporter Young w wybranych krajach. Model duobrandowy – dostępny dla wszystkich naszych marek.
Odkryj marki >

Strategia

Zgodnie z zasadą mutlichannel strategy lokujemy marki w kilku kanałach sprzedażowych. Jesteśmy specjalistą w dziedzinie odzieży dziecięcej, znamy Państwa potrzeby i rozumiemy problemy, nasz zespół efektywnie wspiera sprzedażowo i marketingowo swoich Klientów w każdym kanale sprzedażowym.

Jesteśmy w stanie zaproponować i zaadaptować produkt do każdego kanału sprzedażowego, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a nasz zespół skontaktuje się z Państwem.
Skontaktuj się z nami >

PARTNERZY

Kontynuujemy ekspansję w wielu krajach na świecie razem z naszymi Partnerami. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich, zapoznaj się z informacji na temat modeli współpracy i skontaktuj się z nami.

Oferujemy gotowe do działania formy współpracy (#ready to WEAR):
monobrand / duobrand (koncept) >
sklep multimarkowy (multibrand) >
sklep kornerowy (corner / shop-in-shop) >
online (ecommerce) >
dom handlowy (department store) >
sieć sklepów >

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej