fbpx

HOME / Monobrand – sklep firmowy

Monobrand – sklep firmowy

Otwórz sklep firmowy

Rozpoczęcie współpracy w modelu monobrandowym jest świetnym sposobem na szybki wzrost Twojego biznesu. Korzystając z wartości i rozpoznawalności marek, produktów spełniających oczekiwania Klientów, wiedzy know-how oraz zespołu profesjonalistów do Twojej dyspozycji masz pewność, że wspieramy Cię na każdym etapie.

Marki dostępne w koncepcie w wybranych krajach:

Reporter Young, 124 sklepy firmowe


Primigi, 437 sklepów firmowych

Zostań właścicielem swojego sklepu:

Formularz >
Jeżeli chcesz z nami porozmawiać:
Kontakt na WhatsApp >

CO OFERUJEMY ?

 

– Koncepcje

Począwszy od pierwszych kroków wyboru lokalu, przygotowania projektów i aranżacji, pełnego zatowarowania, aż po wielkie otwarcie. Elastycznie dopasowujemy koncept do danego rynku i wymogów.

– Tożsamość marki

Naszym celem jest utrzymanie tożsamości marki do danego formatu handlowego i rynku.

– Visual Merchandising

Zespół Visual Merchandisierów danej marki zaoferuje Ci pełne wsparcie, wiedzę, know-how marki w zakresie prezentacji produktu mając na celu maksymalizację efektów.

– Marketing

Zapewni Tobie odpowiednie materiały marketingowe zwiększając świadomość marki w kanale offline, online oraz social media.

– Dział sprzedaży

Będzie do Twojej dyspozycji przy doborze i rekomendacjach dotyczących produktów, kolekcji i strategii zarówno przed oraz po otwarciu.

– Platformę B2B

Wiemy, że czas jest ważny, przyjazna i przejrzysta platforma B2B daje możliwość szybkiego reagowania na dodatkowe zapotrzebowanie, zwiększając Twoje obroty.

– Indywidualne podejście

Aktywnie wspieramy naszych Partnerów traktując każdy etap współpracy indywidualnie. Jesteśmy do Twoje dyspozycji, każdy z nas posiada doświadczenie dla danego etapu współpracy, wspólnie oferujemy Ci kompleksowe wsparcie.

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej