fbpx

HOME / BLOG / Jesienno-zimowa kolekcja GIAMO

Jesienno-zimowa kolekcja GIAMO

Wraz z działem projektowym marki GIAMO przygotowaliśmy dominujące, trendy połączenia !

Nadeszła jesień, a wraz z nią czas na odpowiednie nakrycie głowy. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji inspirując się nową kolekcją GIAMO, sprawdź którą propozycję wybrałabyś dla swojego Dziecka !

1. Motyw róży

Obecnie na topie, różnego rodzaju motywy różane, w formie nadruków, naszywek. Tworząc pewnego rodzaju aurę ogrodu różanego. Kolorem przewodnim są pastelowe odcienie różu, fuksji z połączeniem w dodatkach odcieni zieleni.

Nowością w tym sezonie jest multikolorowy pompon, który pomimo klasycznego charakteru modelu czapki podkreśla bardziej modowy styl. Z pewnością będzie świetnie współgrał z kurtką lub parką.
Zobacz online 1. Czapka z motywem róży, 2. Komin z motywem różyczek, 3. Czapka z pomponem multikolorowym

2. Black is black

Pewnie, tak, kolor czarny będzie zawsze kolorem czarnym, pomimo, iż zawsze uważany za elegancki, a z drugiej strony pozbawiony emocji, stosowany głównie w kolekcjach dla dorosłych, w tym sezonie pojawia się w segmencie dziecięcym. A jeżeli połączyć go z odcieniami szarości ? Spójrzcie na zestawienia poniżej, ponieważ te modele przełamują stereotyp odcieni, które nigdy nie włożylibyście Dziecku.

Zobacz online 1. Czapka czarna 2. Szalik, wełniany czarny 3. Rękawiczki

3. Szale, tak i to jeszcze długie
Tak, szale powróciły, najlepiej, żeby były owinięte na raz. Pod kątem użyteczności, może i wypadają nieco gorzej w stosunku do kominów, ale czego to Rodzice nie zrobią, aby ich Dzieci dobrze wyglądały.


Zobacz online 1. Czapka szara z sercami 2. Długi szalik z sercami

Do zobaczenia wkrótce ! #LOVEgiamo

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej