fbpx

HOME / MARKI / Giamo

Giamo

Giamo to marka która charakteryzuje się bezkompromisową doskonałością oraz najwyższej klasy kunsztem wyrażonym w ubraniach i akcesoriach. Łączy ona w sobie linię globalnych trendów zachowując przy tym unikalną tożsamość Giamo. Kreuje towary luksusowe, przy zachowaniu średniej pozycji cenowej.

Początkowo marka tworzyła akcesoria - nakrycia głowy. Linia odzieży została wprowadzona w 2021 r. podkreślając charakterystyczne dla marki poczucie wyrafinowania i nacisku na wysoką jakość użytych tkanin w każdej ze swoich kolekcji.

Produkty oraz dodatki produkowane są w Polsce, natomiast surowce wytwarzane są we Włoszech. Kolekcje produkowane są w limitowanych seriach. Nad kolekcją pracują utalentowane osoby pełne pasji i marzeń, kształtując filozofię marki. Dziś Giamo dociera do 20 krajów w kilku kanałach sprzedażowych. Dzięki unikalnej polityce sprzedażowej produkty Giamo można znaleźć w wielu dobrych butikach i sklepach online.

Własne dzianiny i tkaniny, które są luksusowe i wyjątkowo komfortowe w codziennym użytkowaniu. Surowce posiadają certyfikaty jakościowe. W kolekcji zimowej wiele produktów w akcesoriach jest tworzona z wełny merynos, według standardów - mulesing free (wełna pochodząca z nie męczonych owiec).

Dołącz do marki GIAMO #LOVEgiamo
Data utworzenia: 2017 r.
Strona internetowa: www.giamo.com.pl

Zakres rozmiarowy: 2 – 16 lat

Projektowane kolekcje: Wiosna-Lato, Jesień-Zima

Dostępność w kanałach sprzedażowych: multibrand, corner, online

Tożsamość marki: Bezkompromisowa doskonałość oraz najwyższej klasy kunszt wyrażony w ubraniach i akcesoriach

Brand DNA: #LOVEgiamo

Pozycjonowanie cenowe: ŚREDNIE +

Zakres kolekcji: 250 modeli / sezon

Odkryj więcej
Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej