fbpx

HOME / MARKI / Giamo

Giamo

Giamo to bezkompromisowej jakości czapki dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 16 lat, łączą one w sobie linię globalnych trendów zawierając unikalną tożsamość Giamo.

Produkty oraz dodatki produkowane są w Polsce, natomiast surowce wytwarzane są we Włoszech. Kolekcje produkowane są w limitowanych seriach. Nad kolekcją pracują utalentowane osoby pełne pasji i marzeń, kształtując filozofię marki. Dziś Giamo dociera do 20 krajów w kilku kanałach sprzedażowych. Dzięki unikalnej polityce sprzedażowej produkty Giamo można znaleźć w wielu dobrych butikach i sklepach online.

JAKOŚĆ
Własne dzianiny i tkaniny, które są luksusowe i wyjątkowo komfortowe w codziennym użytkowaniu. Surowce posiadają certyfikaty jakościowe Oeko-Tex. W kolekcji zimowej większość produktów Giamo jest tworzona z wełny merynos, według standardów - mulesing free (wełna pochodząca z nie męczonych owiec).

Dołącz do marki GIAMO #LOVEgiamo
Przejdź do sklepu www.giamo.com.pl

Pobierz katalog

Zakres rozmiarowy: 2 – 16 lat (38 cm - 56 cm)

Projektowane kolekcje: Wiosna-Lato, Jesień-Zima

Dostępność w kanałach sprzedażowych: multibrand, corner, online

Tożsamość marki: Bezkompromisowej jakości czapki dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 16 lat, łączą one w sobie linię globalnych trendów zawierając unikalną tożsamość Giamo.

Brand DNA: #LOVEgiamo

Pozycjonowanie cenowe: ŚREDNIE

Zakres kolekcji: 100 modeli / sezon

Odkryj więcej
Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej