fbpx

HOME / Kariera

Kariera

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU WE ARE #FASHION

Działamy w branży fashion i też się tak czujemy ! Naszą wizją jest budowanie zespołu wyjątkowych ludzi o wspólnych wartościach. Chcemy być innowacyjni, stawiać sobie spektakularne cele. Jesteśmy pasjonatami mody ! Jeżeli to do Ciebie przemawia… prześlij nam swoją aplikację !

Nie znaleźliście odpowiedniego dla siebie stanowiska ?
Nie szkodzi, z przyjemnością przeanalizujemy Twoją aplikację.

Prześlij aplikację emailem

Specjalista ds. eksportu – rynki wschodnie, język rosyjski

Twoja rola – jako osoba odpowiedzialna za utrzymanie, wzrost i  rozwój wybranych marek z naszego portfolio będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi stałymi Partnerami,  poszukiwać nowych, odpowiadać za  rozwój marek i realizację celów sprzedażowych na danym obszarze.

Pracując z nami zyskasz:

  • stabilne miejsce pracy w firmie o sporym doświadczeniu
  • wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, targach międzynarodowych, wyjazdach służbowych
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami na wyznaczonym obszarze
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów w oparciu o określoną strategię
  • sporządzanie ofert handlowych
  • wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień oraz analizowaniu stanu ich realizacji
  • uczestniczenie w realizowaniu założonej strategii działu sprzedaży
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentacji sprzedażowych, raportów, statystyk
  • wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w międzynarodowych targach wystawienniczych
  • rozwój produktu: sugestie i wskazówki dot. produktów, wspieranie i proponowanie nowych strategii efektywniejszego pozyskiwania nowych Klientów, odkrywania nowych kierunków rozwoju

Wymagamy:

  • biegłej znajomości j. rosyjskiego – w mowie i piśmie
  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B
  • dyspozycyjności – częste wyjazdy służbowe
  • dobrej znajomości programów MS Office
  • kompetencji negocjacyjnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej
  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • zainteresowania i chęć rozwoju w branży fashion
  • dokładności oraz precyzyjności

Prosimy o umieszczenie w swojej ofercie oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Administratorem danych osobowych jest FH Polex – NIP PL 6790002840.

Agent Handlowy – marka BRUMS

Twoja rola – jako osoba odpowiedzialna za utrzymanie, wzrost i  rozwój marki- BRUMS będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi stałymi Partnerami,  poszukiwać nowych, odpowiadać za  rozwój marek i realizację celów sprzedażowych na danym obszarze.

Kluczowe obowiązki:

  • budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami na wyznaczonym terenie Polski
  • wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień na zasadach kontraktacji oraz analizowaniu stanu ich realizacji
  • wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w targach wystawienniczych
  • rozwój produktu: sugestie i wskazówki dot. produktów, odkrywania nowych kierunków rozwoju

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy w branży odzieżowej lub podobnej
  • dyspozycyjność do przemieszczania się na podległym terenie
  • posiadania własnej działalności gospodarczej

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie:

  • umowę agencyjną
  • portfolio Klientów na start
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość łączenia pracy z inna dodatkową działalnością
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Projektant kolekcji marki GIAMO

Poszukujemy kreatywnej, energicznej osoby, z której udziałem chcemy tworzyć kolekcję. Czujesz się na siłach ? Współtwórz ją z nami !
W GIAMO kreujemy czapki i akcesoria dla dzieci – dziewczynek i chłopców od 0 do 16 lat… co nazywamy #LOVEgiamo

Twoja rola – będziesz odpowiedzialny(-a)  za tworzenie kolekcji marki GIAMO. Projektowanie kolekcji, analizę trendów oraz współpracę z działem produkcji przy przygotowywaniu wzorów.

  • uczestnictwo w procesie tworzenia dynamicznej marki
  • realne możliwości poszerzania swojego doświadczenia
  • twórczą, nieformalną atmosferę pracy
  • możliwość wyjazdów w ramach targów branżowych, shoppingów

  • przygotowanie moodboardów dla kolekcji kapsułowych
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • koordynacja prac zgodnie z kalendarzem projektowym i produkcyjnym
  • wyznaczanie trendów kolekcji, bazy kolorystycznej oraz motywów na dany sezon
  • nadzór nad realizacją zaakceptowanych modeli i opracowanie ich do produkcji w określonym terminie
  • nadzór od procesu zaprojektowania do wdrożenia do produkcji
  • dobór i aktywna współpraca z dostawcami dodatków
  • monitoring jakości wykonania zaprojektowanych modeli

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku projektanta
  • znajomość programów – Adobe (Photoshop, Ilustrator), Corel Draw oraz pakiet Office
  • wykształcenie kierunkowe
  • wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy
  • zdolność do aktywnego śledzenia trendów
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w pracę
  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania podróży służbowych