fbpx

HOME / Firma

Firma

we KNOW HOW to #dresskids

Od 1989 roku z sukcesem działamy w branży odzieży dziecięcej. Jesteśmy polską firmą rodzinną.

Wspieramy marki, które napędzają modę dziecięca. Zarządzamy zdywersyfikowanym portfelem marek w dystrybucji – Brums, Mek, Reporter Young, Primigi, Sly i innymi, a także w produkcji marek własnych – Giamo Girls, Giamo sprzedając je na wybranych rynkach na całym świecie.

NASZE PODEJŚCIE - WE ARE PFGOpieramy rozwój marek na wiedzy operacyjnej, dedykowanych zespołach i odpowiednim lokowaniu produktów, co pozwala nam osiągać zadowalające rezultaty i gwarantować dostępność marek w odległych krajach.

Jako jeden z liderów w branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej skupiamy w swoim portfolio unikalne marki w segmentach cenowych medium low, medium high i premium, zaspokajając tym samym zapotrzebowanie stylowe i cenowe dla wszystkich naszych Partnerów.DOSTĘPNOŚĆDostarczamy produkty do 20 krajów na świecie, w kanale stacjonarnym – offline oraz kanale online, od sklepów multibrandowych, monobrandowych po online.


MISJAPasja, zaangażowanie, szacunek do każdej z marek oraz nieustanna kontrola sieci sprzedaży pozwoliły zdobyć zaufanie setek naszych Partnerów biznesowych. Te priorytety są dla nas siłą napędową, która z udziałem naszego całego zespołu pozwala na konsekwentne realizowanie założeń i kierunku, w jakim ma rozwijać się nasza działalność.

STRUKTURA FIRMY


PRODUKCJA&DYSTRYBUCJADORADZTWO DLA FIRMPFG NA ŚWIECIE

PREZENTACJE

Jesteśmy obecni na wielu międzynarodowych targach na całym świecie m.in:
PANORAMA (Berlin), PITTI BIMBI (Włochy), CJF (Rosja) oraz inne w wybranych krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

DOCIERAMY DO 20 KRAJÓW


Polska, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Białoruś, Cypr, Czechy, Estonia, Irlandia, Kazachstan, Kirgistan, Kuwejt, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rosja, Słowacja, Ukraina, USA, Wielka Brytania, Włochy

wartości

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces" H.Ford

REALIZACJA CELÓW

Krótko mówiąc - wyznaczamy cele i je realizujemy.

ZESPÓŁ

Sukces firmy zależy od zgranego Zespołu, dlatego jest dla nas najważniejszą wartością, tworzą go Osoby energiczne, uczciwe oraz skuteczne.

OTWARTOŚĆ

Staramy się być elastyczni, energetyczni i reagować szybko.

OBSŁUGA KLIENTA

Identyfikujemy potrzeby i oczekiwania, dlatego traktujemy każdego z naszych Partnerów z należytą uwagą.

DOBRE KONTAKTY Z PARTNERAMI

PRZEJRZYSTOŚĆ

Na każdym szczeblu i w każdym zakresie stosujemy przejrzyste zasady.

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej