fbpx

HOME / Firma

Firma

we KNOW HOW to #dresskids

Od 1989 roku z sukcesem działamy w branży odzieży dziecięcej i młodzieżowej. Jesteśmy polską firmą rodzinną.

Jako jeden z liczących się na rynku sprzedawców mody dziecięcej rozwijamy 6 marek odzieżowych. Zarządzamy zdywersyfikowanym portfelem marek na zasadach dystrybucji wyłącznej – Brums, Mek, Reporter Young, Primigi, Sly, a także marki własnej – Giamo czyniąc je dostępnymi na wybranych rynkach na całym świecie.

NASZA MISJA„Dzieci są w centurm wszystkiego co robimy. Chcemy ich ubierać lepiej każdego dnia.”NASZA WIZJAPasja, zaangażowanie, szacunek do każdej z marek oraz nieustanna kontrola sieci sprzedaży pozwoliły zdobyć zaufanie setek naszych Partnerów biznesowych. Te priorytety są dla nas siłą napędową, która z udziałem naszego całego zespołu pozwala na konsekwentne realizowanie założeń i kierunku, w jakim ma rozwijać się nasza działalność.
STRUKTURA FIRMY


Model biznesowy opiera się na długoterminowej wizji. Na każdym etapie działamy odpowiedzialnie i dokładnie, zachowując przy tym wysoką elastyczność, zaspokajając oczekiwania Klientów. Pozwala to pozytywnie spoglądać Nam w przyszłość.NASZE PODEJŚCIE - WE ARE PFGOpieramy rozwój marek na wiedzy operacyjnej, dedykowanych zespołach do każdej z marki i odpowiednim lokowaniu produktów, co pozwala nam osiągać zadowalające rezultaty i gwarantować dostępność marek w odległych krajach.

Jako jeden z liderów w branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej skupiamy w swoim portfolio unikalne marki w segmentach cenowych medium low, medium high i premium, zaspokajając tym samym zapotrzebowanie stylowe i cenowe dla wszystkich naszych Partnerów.

PFG NA ŚWIECIE

Dostarczamy produkty do 20 krajów na świecie, w kanale stacjonarnym – offline oraz kanale online, od sklepów multibrandowych, monobrandowych po online.
Polska, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Białoruś, Cypr, Czechy, Estonia, Irlandia, Kazachstan, Kirgistan, Kuwejt, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rosja, Słowacja, Ukraina, USA, Wielka Brytania, Włochy

Jesteśmy obecni na wielu międzynarodowych targach na całym świecie m.in: PANORAMA (Berlin), PITTI BIMBI (Włochy), CJF (Rosja) oraz inne w wybranych krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

wartości

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces" H.Ford

REALIZACJA CELÓW

Krótko mówiąc - wyznaczamy cele i je realizujemy.

ZESPÓŁ

Sukces firmy zależy od zgranego Zespołu, dlatego jest dla nas najważniejszą wartością, tworzą go Osoby energiczne, uczciwe oraz skuteczne.

OTWARTOŚĆ

Staramy się być elastyczni, energetyczni i reagować szybko.

OBSŁUGA KLIENTA

Identyfikujemy potrzeby i oczekiwania, dlatego traktujemy każdego z naszych Partnerów z należytą uwagą.

DOBRE KONTAKTY Z PARTNERAMI

PRZEJRZYSTOŚĆ

Na każdym szczeblu i w każdym zakresie stosujemy przejrzyste zasady.

Niniejsza strona używa plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Więcej